Máme otevřeno denně 7.30 - 17.00

Q switch YAG Laser

Revoluční systém Q-switch YAG laseru zaměřuje energii záblesku pouze na melanin v pokožce, proto na rozdíl od invazivních laserů nezpůsobuje plošné poškození tkáně. Po proceduře nevznikají spáleniny, velké strupy či jizvy.

VÝHODY LASEROVÉHO PEELINGU S KARBONOVOU MASKOU:

 • Rychlé ošetření do 40 minut
 • Zcela bezbolestný
 • Nepoškozuje okolní tkáň
 • Žádná rekonvalescence
 • Bezpečný pro všechny typy pleti
 • Odstraní i hluboké či velmi detailně vykreslené tetování
 • Velmi šetrný a rychlý

Laserový peeling si můžete dopřát jednou za dva týdny, měsíčně nebo jednorázově před jakoukoliv příležitostí, kdy chcete vypadat skvěle. Vždy záleží na výsledcích, které od něj očekáváte.

Naše doporučení pro vaši krásu

Pro zářící pleť před vaší důležitou akcí - 1-2 dny před akcí
Pro dlouhodobou stimulaci kolagenu, sjednocený tón pleti a mladistvý vzhled - 1x měsíčně

Naše doporučení pro doplňkovou léčbu akné

Při mírném akné - 1x za 3-4 týdny
Při silnějším akné - 1x za 2 týdny

Jak laserový peeling s karbonovou maskou funguje?

Energie laserového paprsku pracuje dvěma směry:

Zasahuje melanin v buňkách (pigmentace) a rozbíjí ho na malé částečky, které jsou následně přirozeně vyloučeny

Hloubkově zahřívá dermis (spodní vrstvu pokožky), stahuje ji a stimuluje tvorbu kolagenu

Jak laserový peeling pomáhá při léčbě akné nebo rejuvenaci a omlazení?

Laserový peeling hloubkově reguluje zvýšenou tvorbu kožního mazu, která je hlavní příčinou akné. Zároveň odstraňuje odumřelé buňky, stahuje rozšířené póry a ničí bakterie, které způsobují zánět. Laserový peeling je tak vhodný nejen pro zklidnění aktivního zánětu a regeneraci postižené pokožky, ale i jako prevence do budoucna.

Jak laserový peeling probíhá?

Nejprve na vaši pokožku naneseme tenkou vrstvu speciální masky s obsahem uhlíku. Necháme ji 10-15 minut působit a potom ji tepelně zapracujeme. Nakonec ji i s nečistotami, které na sebe uhlík naváže, s pomocí lasrového paprsku odstraníme. Během ošetření uslyšíte tiché praskání, které vzniká při vystřelení laserového paprsku. Také ucítíte, jak se vám pleť lehce zahřívá. Celé ošetření netrvá déle než 30 minut, stihnete jej i během vaší pauzy na oběd.

Jak dlouho trvá rekonvalescence po ošetření?

Jednou z výhod laserového peelingu je, že nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Ihned po ošetření se můžete věnovat všem svým obvyklým aktivitám.

Je laserový peeling bolestivý?

Většina klientek a klientů, kteří ošetření vyzkoušeli, říká, že při něm žádnou bolest necítí. Pocítili pouze lehké zahřívání a občas mírné brnění a poštipy. Proto při něm nepoužíváme žádnou anestezii. Doporučujeme po aplikaci používat ochranu a produkty po laserovém paprsku. Ty Vám budou doporučeny a je nutno  tuto domácí péči dodržet.

Přístroj řeší:

 • Odstranění pigmentací
 • Řešení rozšířených pórů a akné
 • Odstranění tetování
 • Rejuvenace pleti. omlazení
 • Zlepšení celkového stavu pleti a žilek

  délka zákroku: cca  40 min obličej

  od 1790 - 2990 Kč (pro držitele karty stálého klienta)
  od 2.290 - 3999 Kč (běžná cena)


  délka zákroku: cca 50 - 90 min tělo nebo tetováž na těle

  od 2390 - 4990 Kč (pro držitele karty stálého klienta)
  od 2.990 - 5999 Kč (běžná cena)

  Jak odstranit tetování

  Proces odstranění tetování se skládá z několika sezení. Pigmenty vytetovaného motivu se nachází v několika vrstvách pod sebou a laser je musí odloučit postupně. Paprsek laseru rozpozná tetovací barvivo, které rozbije a pigment rozloží na mikročástice. Ty jsou odplaveny lymfatickým systémem z těla nebo se odloučí povrchními stroupky. Stroupek maximálně do dvou až třech týdnů zmizí.

  Nejnovější Q-spínaná technologie laseru vysílá nanosekundový impulz, který neprohřeje okolní pokožku. Riziko vzniku jizev nebo ztráty pigmentu je tak minimální.

  Jak probíhá hojení po zákroku

  Pocit pálení po zákroku může přetrvávat 30 minut až hodinu a mírní se chlazením. Bezprostředně po výkonu je tetování výrazně tmavší barvy, to však je již známka poškození odstraňovaného barviva. Tetováž je zpočátku kryta tenkým obvazem. Je doporučeno nosit volný oděv a oblast nenamáhat. Po zákroku je třeba se vyhýbat přímému slunečnímu záření a používat silnou fotoprotekci. Na jednom sezení se ošetřuje plocha maximálně pět krát pět centimetrů.

   

  Za jak dlouho se tetování odstraní

  Pro odstranění běžného amatérského tetování jsou zapotřebí 1-3 ošetření. U profesionálního tetování jsou potřeba 3-4 sezení, v extrémních případech dokonce 6-8 ošetření. Pigmenty vytetovaného motivu se nachází v několika vrstvách pod sebou, a laser je tak musí rozbít postupně. Navíc mezi jednotlivými sezeními je potřeba dodržet pauzu 6 týdnů, aby se organizmus se zákrokem vypořádal.

  Odstranění tetování ovlivňuje:

  • velikosti a umístění tetování
  • barva a složení inkoustu - různé barvy absorbují různé vlnové délky světla, poměrně snadno jde odstranit černá, šedá a tmavě modrá, náročnější je odstranění červené, žluté nebo zelené barvy
  • fungování imunitního systému
  • profesionalita provedeného tetování - jsou uložena hlouběji, bývají obtížněji odstranitelná než tetování amatérská

  Ceník odstranění tetování za 1 sezení
  malý zákrok - do 5 cm2 1500 Kč
  střední zákrok - do 10 cm2 2900 Kč
  velký zákrok - nad 11 cm2 3500 - 5600 Kč


  Kdy nejdříve mohu podstoupit zákrok po nezdařeném tetování

  Laser je možné aplikovat obvykle nejdříve po 6 - 8 týdnech od zhotovení tetováže.

  Kdy uvidím výsledek

  Částečný výsledek by měl být viděn již po prvním zákroku po zhojení, tedy asi po 3 týdnech a dále po každém dalším zákroku by mělo být patrno zlepšení.

  Jak se starat o oblast po laserovém ošetření

  Ošetřenou oblast je nutné udržovat v čistotě a suchu. V průběhu hojení je doporučeno se pouze sprchovat. Několik měsíců po zákroku je nezbytné ošetřené místo chránit přípravky s UV filtry.

  Budu mít po laserovém odstranění jizvy

  V průběhu odstraňování tetování může dojít i k rozrušení vlastního pigmentu, na pokožce se v místě objeví světlými tečkami - hypopigmentacemi.

  Určité riziko představuje předčasní vystavení UV záření, v případě fototypů III a IV, sklon ke keloidním jizvám (proto je vhodné provést testovací zákrok). Prevencí jejich vzniku je řádné dodržování