SPM OŠETŘENÍ CELULITIDY 

Benefity této procedury

  • Aktivace a zprůchodnění lymfatického systému
  • Aktivace štěpení tukových buněk
  • Napínání a zpevnění podkožního vaziva
  • Cévní trénink a prevence

SPM digital  je  nejlepší a nejúčinnější způsob odstranění celulitidy s garantovanými výsledky. Naše odborné kompetence a dlouhodobé zkušenosti nám zajistili nejen respekt u odborníků a lékařů, ale především spokojenost našich klientů. Největší zadostiučiněním pro nás je, když vidíme, jak šťastnými se s naší pomocí stali naši zákaznici.

Profesionální přístroj pro estetickou péči na principu podtlakové masáže díky skleněným nádstvcůmPřístroj vužíváme k podpoře lymfatického oběhu, redukci celulitidy a celkové remodelaci tělových partiíí. Jedná se o patentovaný přístroj MUDr Weyerganse.

délka zákroku: cca 70 min

1.190 Kč (pro držitele karty stálého klienta)

1.590 Kč (běžná cena)

pernamentka 10 sezení 10.990 Kč (s kartou klienta)


JAK SPM PODTLAKOVÁ MASÁŽ FUNGUJE?

Lipomasáž stimuluje lipolýzu (vyprazdňování tukových buněk) v cílených oblastech těla. Lokalizovaný tuk je ztenčen, postava je vymoodelovaná a kůže je pevnější, počínaje prvním ošetření.

KDY LZE VIDĚT VÝSLEDKY?

Výsledky lipomasáže začínají okamžitě po prvním ošetření, se zvýšenou cirkulací, stimulací produkce kolagenu a elastinu a uvolněním obsahu tukových buněk. Pro dlouhodobější viditelné výsledky doporučujeme balíček 8-10 ošetření

EXISTUJÍ KONTRAINDIKACE PRO LIPOMASÁŽ?

Protože lipomasáž zvyšuje průtok krve až o 400%, některé stavy mohou být zhoršeny nebo některé orgány mohou být při léčbě nadměrně zatíženy. Z tohoto důvodu nemůžeme léčit ty, u kterých byla diagnostikována následující onemocnění: trombóza a / nebo přijímání předepsaných ředidel krve. HIV nebo hepatitida. Rakovina nebo zhoubné nádory za posledních pět let. Akutní infekce nebo zánět. Respirační onemocnění. Vitiligo. Neléčená hypertenze. Antikoagulancia. Neošetřená porucha štítné žlázy. Srdeční choroba. Selhání ledvin. Hepatitida. Cukrovka. Oběhové podmínky za poslední dva roky.