Reference našich klientů

„Maximální spokojenost s precizním ošetřením pleti a dlouhodobý profesionální přístup se kterým jsem se ještě nesetkal. Vřelé díky za Vaši péči a služby.

Stanislav Š.

Manažer IT

„Nemohu než pochválit vysokou odbornost péče a velmi  kvalitní ošetření plná smyslových pocitů a 100% servis. Velmi mi pohli s mým problémem na pleti, se kterým si nevěděla žádná kosmetička rady. Moc děkuju jsem ráda Vaším klientem.

Naďa B.

Bankovní specialista

Výborná péče do poslední tečky.Vždy dobré rady a musím uznat 100% dobře nastavená péče tak, aby vše bylo v pořádku. Perfektní poradenství a oceňuji kvalitní produkty. Moc děkuji.

Jana H.

Prodejce

Velmi si Vážím péče, opravdu odborné ošetření kde se neslibují jen zázraky jako jinde a cena rozhodně odpovídá službám. Vaše dlouholetí klientka.

Petra Š.

Pojišťovatelka

S péči jsem velice spokojená, profesionální rady a přístup ně moc nadchnul a ošetření stojí za to.

Zdena M.

Účetní

Vyzkoušela jsme více salónů. Všude stejný postup a žádná rada s problémem jen touha vydělat. Zde jsem šla a problém mi vyřešili a už jsem zůstala neměnila bych. Raději si připlatím, ale mám péči která funguje. Díky

Natálie K.

Prodavačka

Ve svém věku jsem si myslel, že kosmetika není pro mne. Ovšem až problém s pletí mne sem zavál a mohu říci, že nelituji svého rozhodnutí. Problém s pletí mi vyřešili a v mém věku 54 let se nemusím za  věk stydět. Rozhodně mé doporučení.

Antonín P.

Podnikatel

Vřelé doporučuji opravdu cena adekvátní poskytnuté službě, chodila jsem na levnější péče, ale výsledky minimální což je v podstatě dnes jak vím dražší než tato fungující péče a mám to i s poradenstvím. Opravdu odborné a renomované. Moc Vám děkuji Vaše zákaznice.

Emílie K.

Pokladní

Jsem chlap ovšem toto předčilo mé očekávání a jednoznačně mohu jen a jen doporučit. Vše  perfektní na vysoké úrovni odbornosti a oceňuji diskrétní a osobitý přístup. Kdo váháte, nepřemýšlejte.

Štefan B.

Obchodník