Ošetření přístroji estetické medicíny

Kombinované intenzivní ošetření pleti. Pomocí silných aktivních látek bdr a estetických přístrojů Sorisa, Pollogen a bdr. Jedná se o nevyšší možný standard  estetické péče pro okamžité výsledky s maximálním účinkem.

Přístrojová estetika

Obličejová radiofrekvence Apollo

Metoda známá jako nechirurgický lifting. Vypne vaši pleť v obličeji, na krku a dekoltu. Jedná se o estetický přístroj Apollo Tripollar s nejvyšším účinkem. Výrazně vám vyhladí drobné vrásky, např. kolem očí a kolem pusy.  Jedná se o velmi intenzivní bezbolesté ošetření určeno pro maximální opravu kolagenových struktur pleti s liftingovým účinkem. Ošetření se doporučuje jako kůrová péče a má okamžité a patrné výsledky na pleti. Celková procedura  je s příjemnou tepelnou masáží. 

                    délka zákroku: cca 80 min

                    1.590 Kč (pro držitele karty             stálého klienta)      

                    1.890 Kč (běžná cena)

Skinlight  complete by Sorisa

Kombinace několika kroků péče jež dokonale zapadnou synergicky v jeden celek. V tomto ošetření se kombinuje diamantová dermaabráze s lymfatickou podtlakovou sekvenční drenáží pro detoxikaci pleti, následná aplikace aktivních látek nebo rollonu Lift Actiff s elektroporací, cryoterpie, s následnou aplikací laserové masky. Toto  ošetření je vhodné pro zralé typy pleti při prvních známkách stárnutí.


délka zákroku: cca 90 min

1.590 Kč (pro držitele karty stálého klienta)

1.890 Kč (běžná cena)

DermaLift bdr     inovativní mezoterapie

Vysoce účinná terapie pomocí mikrojehliček a mikro peel silikonových hlavic jež je NOVINKOU a inovací na trhu estetické péče. Jedná se o proceduru určenou pro zjemnění vrásek a pro pleť zralou  s kožními defekty a hyperpigmentací.   Procedura je složená  s použitím chemických peelingů 10, 20, nebo 40% s následnou  micropeel očitou pleti, aplikace nano jehliček 0.25mm s aktivními látkami, speciální gelová maska s  blue light osciloterapíí pro dokonalé zklidnění pleti. Dle stavu pokožky je vhodné jako kúrové ošetření  v rozmezí 4-7 sezení.

délka zákroku: cca 80 min

1.590 Kč (pro držitele karty stálého klienta)

1.890 Kč (běžná cena)

Ošetření dermatoligickým světlem blue light bdr

bdr Blue calming therapy je vysoce účinným světelným ošetřením pleti. Základní biostimulační, analgetické a protizánětlivé účinky lze bez nežádoucích vedlejších účinků využít ve velmi široké škále samostatných dermatologických ošetření. Terapie je bezbolestná a bezpečná.   Terapii zařazujeme do ošetření dle aktuálního stavu pleti.Tělová radiofrekvence na tukové polštáře Apollo

Radiofrekvence je ideální procedurou pro ty z vás, co se chtějí zpevnit a zároveň vypnout ochablou pokožku.

Jedná se o speciálně navržené procedůry na jednotlivé partie těla. Je důležité jako kurové ošetření.  K ošetření se používá speciální hlavice. Jedná se o  přístroj estetické medicíny s vysokou efektivitou.

délka zákroku:  40 - 100 min

od 890 - 1.990 Kč (pro držitele karty stálého klienta)

od 1390- 2.590 Kč (běžná cena)Emitovaná LED léčba  Marvel

MARVEL 6- využívá vlastností LED emitovaného světla o vysoké intenzitě. LED světloléčba představuje moderní přístup k terapii akné, podporuje hojivé procesy při akné a jiných dermatózách, má omlazující účinky a omezuje podrá·dění pokožky. Rovněž významně stimuluje tvorbu kolagenu.

Přístroj je schválen federací FDA a jedná se  prokazatelně vysoké  účinky v péči o pleť a tělo v kombinaci s elektroporací.

Ošetření je vhodné pro různé kožní problémy , nedostatky ale také pro omlazení a zpevnění pleti díky mikroproudům HF a VF .

Proceduru využíváme v našich konceptech přístrojové péče.

                           Profesionální a certifikované přístroje používané  v našem estetickém centru.