Péče o tělo a duši

            Psychoaromaterpie je velice účinná metoda, která  může pomoci ve svízelných stavech naší duše. Díky  úvodní konzultaci jsem schopen nastavit individuální péči o tělo a specifickými  postup a naladit Vaši mysl na správnou frekvenci.  Také velmi vřelé doporučuji z vlastní zkušenosti  aplikaci  osobního oleje  "na míru" , který společně připravíme a bude Vám pomocníkem na Vaší cestě.

                 Masáže a jednotlivé rituály

Technika AromaTouch 


V Technice se pojí  aplikace devíti terapeutických esenciálních olejů na chodidla a páteř se speciálními masážními postupy indiánského kmene Lakota a metodou Vita Flex bodů, která má pro lidskou bytost hluboký regenerační a léčebný efekt. Díky spojení účinku esenciálních olejů a speciálních masážních technik je Aromatouch je účinnější metodou než běžná masáž.

Má pozitivní účinky na dýchací systém, silně regeneruje tělo. Má blahodárné účinky na oblast  krevního oběhu, limbický systém a také se jedná o velmi  účinnou  jemnou techniku při psychickém vyčerpání, stresu a napětí.

Nejsilnější účinek techniky Aromatouch je po 3-4 dnech.

délka zákroku: cca 80 min

1.290 Kč (pro držitele karty stálého klienta)

1.590 Kč (běžná cena)


                                 Technika Holistic

Holistická aromaterapeutická masáž pracuje s celkovým stavem duše, těla a mysli a je zde

ošetřeno celé tělo, nikoli pouze části. 


Je postupně prokrven každý kousek na povrchu těla. Esenciální oleje jsou velmi prostupné, dostanou se díky masáži prakticky všude a mohou působit o to mocněji.

Díky pestré paletě éterických olejů, které do aromaterapeutické masáže vnášejí výraznou ozdravující složku, je tato masáž vhodná při mnoha obtížích, např. při bolestech různého původu - svalových, kloubních, bolestech hlavy, migrénách. Velice dobře harmonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci, zbavuje stresu, ulevuje při psychosomatických obtížích. Pomáhá rozproudit lymfatický tok, čímž nastartuje či podpoří detoxikační procesy v těle. Díky kvalitním rostlinným olejům regeneruje, vitalizuje a vyživuje pokožku celého těla.

délka zákroku: cca 90 min

1.190 Kč (pro držitele karty stálého klienta)

1.590 Kč (běžná cena)

Senzuální masáž

Senzuální masáž (prožitková masáž), je velmi jemná masáž těla, zaměřená na správné proudění životní (tedy i sexuální) energie. Dochází při ní nejen k fyzickému, ale i k psychickému uvolnění. Používají se jemné masážní techniky a uvolňuje napětí celého těla ducha i mysli.

Tato masážní technika je prováděná v naprstém klidu za pomocí  péříček, látkových trsů či sarongu a jde o porhloubení. a vnímáni vlastního těla. Běhen této masáže se uvoňují emoční stavy a psychika amůže docházet také k ativaci recpetorů v oblasti genitálíí tedy "vnitřnímu orgasmu" 

Tento jev je zcela běžný pro tento druh rituálu.

Nejedná se o žádný  erotický podtext či sexuální službu jak si často mnoho  klientů představuje.

délka zákroku: cca 70 min

1.390 Kč (pro držitele karty stálého klienta)

1.590 Kč (běžná cena)

Před jakýmkoli zákrokem je vždy vedena konzultace, abychom mohli správně zvolit použité přípravky a techniku, která bude pro Vás prospěšní a účinná.