Tru Face Priming Solution Omlazující tonikum 125 ml

Nejlepší možný začátek vašeho režimu péče o pleť je důležitý, pokud chcete vidět ty nejlepší výsledky, a proto je Tru Face Priming Solution nezbytným řešením. Váš první krok po každém čištění. Toto řešení obsahuje sérii aminokyselin, které poskytují základní stavební kameny mladistvě vypadající pokožky. Spolu s naší vlastní kombinací složek je speciálně navržen tak, aby připravil pokožku na následnou péči, a pomáhá zajistit, abyste získali optimální výhody ze své rutiny a zajistili tak pokožce mladistvý vzhled. Pokud začnete použitím tohoto přípravku, budete tak připraveni na cokoliv, co vás ten den čeká.

Doporučujeme k omlazující péči v kombinaci s gelovým sérem a vyplňovačem vrásek Tru Face Line Corrector a krémem Transforming Night.

Klíčové složky

 • Směs aminokyselin -vědecky vybraná směs klíčových aminokyselin, které dodávají nezbytné stavební kameny pro mladistvý vzhled pleti.
 • Butylenglykol & pentylen glykol - pomáhají pokožku připravit na použití jiných produktů Tru Face a optimalizování jejich výhod.
 • Výtažek ze zeleného čaje - poskytuje známé antioxidační výhody. 

  Výhody

  • Položí potřebné základy pro co největší využití přínosů, které přináší vaší pokožce řada Tru Face.
  • Dodává pleti důležité bílkovinné stavební kameny k podpoře jejího mladistvého vzhledu.

  Použití

  Užívejte po čištění ráno a večer jako vaše pravidelné pleťové tonikum. Naneste na obličej a krk pomocí vatového tampónku. Poté použijte produkty Tru Face a hydratační přípravek Nu Skin® vaší volby.

1 195,00 Kč