Oční Krém Blue Diamond 15 ml

OKAMŽITÉ ÚČINKY

uxusní Oční Krém Blue Diamond je ideální k péči o jemnou a citlivou kůži v okolí očí, díky svému složení založenému na inovativních a vzájemně se podporujících v působení látkách a díky precizní aplikaci pomocí praktického a důmyslně tvarovaného aplikátoru, se okamžitě vstřebává. Pro stimulaci krevního oběhu a rychlé snížení otoků, váčků a tmavých kruhů pod očima lze krém vychladit v lednici a poté masírovat chladnou špičkou aplikátoru. Krém obsahuje mocnou dávku výživných a omlazujících složek, včetně vysoce aktivních peptidů, např. snadno pronikající peptidy IOC Transdermal Collagen Peptides®, díky tomu:

Zaručuje komplexní péči a přináší DVOJÍ účinek:

1.Téměř okamžité a několik hodin dlouhotrvající vyhlazení a vypnutí pleti

už po první aplikaci!!!

2. Dlouhodobé rozjasnění a omlazení očního okolí,

viditelné už po 28 dnech pravidelného používání.

Účinek působící proti vráskám a vypínající pleť je výsledkem činnosti složky EPS Seafill, která tvoří 2 % hmotnosti krému - je to komplex exopolysacharidů získaných z planktonních organismů žijících v chráněném ekosystému ve Francouzské Bretani.

Anti-age efekt zaručuje společné působení peptidových složek, tj. SYN®-TC - komponent zajišťující nejlepší omlazující účinky, který je v krému zastoupený až 3%, dále omlazující transdermální peptidy IOC - poprvé použité ve složení krému. Peptidy účinně stimulují fibroblasty k syntéze dermálních proteinů - kolagenu a elastinu a k produkci kyseliny hyaluronové.

Přidaný kávový extrakt stimuluje krevní oběh, transportuje bio složky kolem očí a zmenšuje otoky, váčky a tmavé kruhy pod očima, tyto účinky umocňuje masáž vychlazenou koncovkou aplikátoru.

Cenný hydrolizovaný perleťový prášek (Pearlessence) obsažený v krému je zodpovědný za rozjasnění, jemný peeling a zářivý vzhled pleti kolem očí.

Vitamíny PP, E a lipozomální koenzym Q10 (VECTICELL Q10), pupalkový a hroznový olej chrání a regenerují jemnou hydrolipidovou vrstvu pokožky kolem očí a působí antioxidačně, posilují anti-age účinek.

Transdermální migraci biosložek usnadňují přírodní promotory vstřebávání, které navíc zlepšují hydrataci pokožky.

 ÚČINKY

  • Téměř okamžitě po nanesení dodává pocit napnuté kůže.
  • Pravidelné použití stimuluje syntézu kožních bílkovin a kyseliny hyaluronové, což zlepšuje kvalitu kůže, dlouhodobě ji omlazuje a vyhlazuje.
  • Výrazně snižuje viditelnost a hloubku vrásek.
  • Redukuje otoky, váčky a tmavé kruhy pod očima.
  • Zabraňuje ztrátě vlhkosti a zlepšuje hydrataci pleti v okolí očí.
  • Rozjasňuje a navrací zářivý vzhled pleti v okolí očí.
  • Vyživuje a působí antioxidačně.
  • dodává pocit komfortu.

Okamžitý účinek, jak omlazující, tak redukující otoky kolem očí společně s masažérem činí z Očního Krému Blue Diamond "must have" produkt, bez kterého je těžké si představit komplexní péči o nejnáročnější oblast kůže - oční okolí; zejména při rušném životním stylu, nebo ve znečištěném městském prostředí.

Určení

Krém je určený pro každý typ pleti, zejména pro zralou pleť vymáhající komplexní starostlivost těch nejjemnějších oblastí, vystavených nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. A také pro ty, kteří vyžadují od očních kosmetických produktů okamžité a viditelné výsledky a trvalé zlepšení stavu pleti.

Použití

Každý den, ráno i večer, rozetřete vychlazeným krémem za pomoci aplikátoru malé množství přípravku, poté jemně vklepejte bříšky prstů do úplného vstřebání.

Krém můžete používat vychlazený v lednici, masáž chladným aplikátorem intenzivněji redukuje otoky.

Krém můžete používat pod make-up.

Rady

Aplikátor dokonale usnadňuje přesnou aplikaci krému.

Pokud chcete rychle zmírnit otoky a váčky pod očima a zesvětlit tmavé kruhy kolem očí, vychlaďte krém v lednici. Po nanesení na pleť a rozetření je vhodné provést jemnou masáž pokožky kolem očí chladnou špičkou aplikátoru, spočívající v jemných krouživých pohybech kolem očí.

1 290,00 Kč