Nu Skin 180° AHA peeling a Neutraliser

Chemický peeling

Intenzivní výrobek proti stárnutí.
Zbavte se mdlé a zestárlé pleti během několika minut. S produkty Nu Skin 180° AHA Facial Peel a Neutraliser odhalíte svůj hladší a mladší vzhled.

Účinky

 • Podporuje tempo mladické obnovy buněk.
 • Stimuluje tvorbu kolagenu pro snížení viditelných jemných linek a vrásek.
 • Pomáhá zlepšit texturu drsné kůže.
 • Uměle exfoliuje tak, aby vylepšil nechtěné zabarvení.
 • Použití

  Používejte večer třikrát týdně po čištění a tonizaci pleti jako třetí krok Nu Skin 180° Anti-Ageing System namísto Nu Skin 180° Cell Renewal Fluid.
  Krok 1: Jemně aplikujte jeden Nu Skin 180° AHA Facial Peel polštářek na obličej a krk, vyhněte se kontaktu s okolím očí. Nechte alespoň 10 minut působit.
  Krok 2: Jemně aplikujte Nu Skin 180° AHA Facial Peel neutralizační polštářek na obličej a krk. Dále pokračujte s Nu Skin hydratačním krémem, obsahujícím ochranný SPF.
  Poznámka: svědivý pocit je běžný. Nicméně pokud podráždění přetrvá, opláchněte teplou vodou.

  Upozornění:

  Před použitím naneste nepatrné množství výrobku na kůži. V případě, že kůže zčervená nebo se objeví jiná známka podráždění, výrobek nepoužívejte.
  Tento výrobek obsahuje alpha-hydroxykyselinu (AHA), což může zvýšit přecitlivělost na slunce a možnost spálení. Po použití tohoto výrobku použijte také opalovací krém, noste ochranný oděv a omezujte pobyt na slunci po dobu jednoho týdne. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima.


2 103,00 Kč