Kolagen - Peptidová Esence 50ml

LIFTINGOVÝ EFEKT

Esence transdermálních peptidů - kosmetika pro luxusní, úplnou revitalizaci, regeneraci a omlazení pleti. Absolutní biotechnologická inovace roku 2022 - je to první kosmetický produkt na světě s vynikající vstřebatelností do hlubších vrstev naší kůže potvrzenou vědeckými výzkumy. 

Unikátní technologie použitá při výrobě tohoto produktu je chráněná patentem..

Hlavní složky:

IOC Transdermal Collagen Peptides® - patentově chráněná složka vyrobená z nativního rybího kolagenu, jehož jednotlivé peptidy nepřekračují hmotnost 500 Da. Tyto peptidy se vyznačují výbornou transdermální vstřebatelností, dostanou se až do vrstvy kůže, kde se nacházejí fibroblasty a tyto buňky následně stimulují k produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové.

Kolagen ve formě trojité spirály (triple helix) - získaný z ryb; aktivuje tvorbu našeho kolagenu v kůži, stimuluje buňky odpovědné za jeho produkci (fibroblasty). Aplikovaný na pokožku přináší liftingový efekt.

Hyaluronát sodný - fyziologická forma kyseliny hyaluronové nacházející se v kůži. Vyznačuje se vynikající schopností vázat molekuly vody, tím zlepšuje hydrataci a celkový vzhled pleti.  

1 799,00 Kč