Here You Glow Exfoliační Toner 150 ml

Vhodný pro omlazení pleti

Zajistěte si rozzářenou a čistou pleť s Nutricentials Here You Glow - pleťovým tonikem, které zvládne víc než jen tonizaci.

Vyvážené složení obsahuje jedinečnou směs hydroxykyselin, která zanechává vaši pleť hebkou, hladkou, zdravou a viditelně rozzářenou, a dále kyselinu salicylovou, která pomáhá minimalizovat vzhled skvrn na pokožce. Čisticí účinek současně snižuje šanci vzniku nových skvrn. Vaše pleť bude vypadat čistě, jasně a zářivě - připravená na vše, co přijde dál!

Klíčové složky

• AHA (kyselina mléčná, kyselina glykolová a kyselina jablečná) - pomáhají zvyšovat rychlost obnovy kožních buněk uvolňováním odumřelých kožních buněk z povrchu pokožky, takže pleť vypadá svěže, hladce a rovnoměrně, a zároveň viditelně omezuje výskyt pórů a dodává pleti zdravý rozzářený vzhled.

• BHA (kyselina salicylová) - proniká do pórů a cílí na skvrny na pleti rozpuštěním nečistot a mazu, které zanášejí póry.

• PHA (glukonolakton) - šetrný exfoliační přípravek na bázi kyseliny, který pomáhá hydratovat pokožku a pečuje o ni. V kombinaci s ostatními kyselinami (AHA a BHA) podporuje obnovu kožních buněk.

• Hydratační a zklidňující směs a butylenglykol - přitahuje a váže vlhkost v pokožce, která je díky tomu pružnější, hydratovaná a zklidněná. 

Klinické výsledky po 2 týdnech

100 % účastníků řeklo, že jejich pokožka vypadala více rozjasněná*.

*Výsledky byly získány z interní studie s 25 účastníky, kteří před vlastním hodnocením viditelných výsledků používali na pleť dvakrát denně Here You Glow Exfoliatin Toner.

789,00 Kč