Day Away Micellar Beauty Water 250ml

Micelární voda.

Vneste do svého čištění pleti svěží vítr a setřete svůj den pomocí Nutricentials Day Away. Tento jemný čisticí přípravek na pleť bez nutnosti oplachování pomáhá odstraňovat přebytečný maz, make-up a nečistoty, které se po celý den hromadí na pokožce.

Micelární voda, čisticí voda obsahující micely, je známá tím, že pleť čistí rychle, pohodlně a účinně. Nutricentials Day Away povznáší tento klasický zážitek na zcela novou úroveň díky složení, které obsahuje zvlhčující látky, jako je sodík PCA, glycerin a propanediol, které dodávají pokožce pocit hebkosti, jemnosti a hydratace.

Nekomogenní - Udržitelné balení - Vhodné pro všechny typy pleti

Jak to mám používat?

Naneste kosmetickou micelární vodu Day Away na vatový tampon. Odstraňte z pleti make-up a nečistoty. Opakujte podle potřeby, dokud nebudete mít pleť čistou. 

Klíčové složky

• Sodík PCA - přírodní zvlhčující látka, o které je známo, že je součástí přirozeného hydratačního faktoru pokožky (NMF). Pomáhá udržovat pokožku hydratovanou a osvěženou.

• Přírodní solubilizátor - pomáhá zklidnit pokožku a narušuje a odstraňuje nečistoty, mastnotu a make-up.

• Čisticí přípravky přírodního původu - pomáhají vyčistit pokožku a odstraňují nečistoty, mastnotu a make-up.

• Glycerin, propanediol, butylene glycol a pentylene glycol - zvlhčující látky, které pomáhají do pleti přitahovat vlhkost a udržují ji hydratovanou a hebkou960,00 Kč