ATELOKRÉM MC2 Biomimetický krém s tekutými krystaly 50 ml

PATENTOVANÝ VÝROBEK

Účinky:

omlazení, regenerace, elasticita

Inteligentní báze s tekutými krystaly obohacená o biomimetické aktivní látky a všechny typy nativních kolagenů

První krém na světě, který spojuje tři průlomové objevy v jednom produktu: biomimetiku, skupenství tekutých krystalů a atelokolagen.

Neskutečně lehká a elegantní oleosomová základní struktura krému je ideálně shodná s fyziologií pokožky a biomimetické aktivní složky, díky kombinaci tekutých krystalů a základních emulgačních/zvláčňujících složek, působí účinněji než v běžných krémech. Díky tomu se biomimetické aktivní složky a tři typy kolagenu společně s energií uvolňují postupně, kontrolovaným způsobem v průběhu času, což minimalizuje nekontrolovanou stimulaci fibroblastů a zabraňuje předčasnému odumírání buněk způsobenému Hayflickovým limitem.

Biorevitalizátor MC2, jedinečný v celosvětovém měřítku,

je extrémně bohatý na antioxidanty a účinně tak

eliminuje známky stárnutí, jako jsou:

vrásky, ochablá pleť, změna oválu obličeje, změna barvy, nerovnoměrná struktura pleti.

Vzhledem k těmto vlastnostem je Atelokrem MC2 doporučován zejména pro péči o obličej, krk a dekolt s prvními známkami stárnutí a také pro unavenou pleť s nerovnoměrným zabarvením.

Lahodně sametová konzistence produktu činí aplikaci krému velmi pohodlnou a kosmetika se rychle vstřebává a nezanechává na obličeji žádnou lepkavou vrstvu. Díky tomu je Atelokrem MC2 ideální podklad pod make-up.

ÚČINKY:

  • Zvlhčuje
  • Vyživuje
  • Snižuje viditelnost vrásek
  • Zlepšuje pevnost pokožky
  • Zvyšuje elasticitu a průžnost pokožky
  • Snižuje známky únavy
  • Dodává energii a lesk
  • Poskytuje zdravý vzhled pokožky
  • Rozzáří pleť

Určení

Dospělí. Vhodný pro všechny typy pleti. Především doporučujeme k péči o pleť obličeje, krku a dekoltu s prvními známkami stárnutí, či únavy, také na pleť s nerovnoměrným barevným tónem. Skvělý pod make-up.

Použití

Nanášejte každé ráno na vyčištěný obličej, krk a dekolt a lehce vmasírujte.

Efekty

Pravidelným používáním krému je pokožka nejen správně vyživená, odpočatá, ale také jemnější. Krém viditelně vyhlazuje první vrásky a obnovuje jednotnou strukturu pleti, vyrovnává její povrch. Jeho 24hodinové působení dělá pleť dokonalou i po probuzení.

1 740,00 Kč