O MÉ PRÁCI  A PŘÍSTUPU

.

Robin Fryś
Odborný kosmetolog a aromaterapeut
" Vaše krása mne velmi baví "

  Spokojím se pouze se 100% výsledkem  

 Má práce je mým závazkem


Vy a Vaše představy o kráse jsou pro mne hybnou sílou. Neustále mne popoháníte směrem k nejmodernějším technologiím a precizní odborné práci.

Nejsem a nechci být neosobním "salónem", kde se jednotlivec, jeho potřeby, přání a touhy ztrácejí v davu anonymních klientů s vidinou co nejlevnější procedury a sliby se zázraky na počkání jež nejsou reálnými. Také se nezaměřuji na občasnou či jednorázovou péči o pleť, která nepovede k žádnému výsledku zdravé a vitální pokožky.

Nepraktikuji péči typu "wow" efekt, ale zaměřuji se na dlouhodobé a reálné účinky pro každého klienta individuálně dle potřeb pleti včetně trvalého dermatologického poradenství a spolupráci obou stran.

Používám při práci produkty vysoké kvality dosahujících dermatologického výsledku a to výhradně   firmy jako bdr - Beauyt Defect Repair (Německo)  jež je  certifikována a má záruku skutečné kvality a účinnosti. Dokonalých výsledků dosáhneme jen společnými silami. Domácí péče ze stejné značky  je nedílnou součástí Vašeho úspěchu.  

Mícháním různých značek nedocílíme výsledků a tím také své pokožce škodíte.

V pokročilé péči také upřednostňuji přístroje z oboru estetické medicíny jako IPL, elektroporace, radiofrekvence, světelná lumino - terapie, podtlakové terapie.  Všechny přístroje jsou certifikovány a deklarovány klinickými studiemi - tedy žádná pochybná  čína apod. s placebo efektem.

Vím  že, to jak vypadá pokožka a pleť je také odrazem vnitřního stavu těla. Proto se touto problematikou také zabývám v kosmetické péči.

"Jsem zde pro Vás a nikdy není tomu naopak."Každý z Vás je pro mne důležitý stejně tak, jako Vaše požadavky na estetickou péči a jste mne rovnocenným důvěrným partnerem na naší společné cestě.


Přesvědčte se o tom sami...

                                                               O konceptu studia a principu fungování


I. Pochopení situace

Snažím se pochopit a nacítit pravý důvod, který Vás k nám přivedl. Hledáme společně  příčiny možných obtíží a stavu pleti.

II. Komplexní přístup a společný cíl

Propojuji vědecké a odborné  techniky s alternativními metodami. Tvoříme pleťovou nebo tělovou terapii spolu s Vámi a přímo pro Vás na míru.

  III. Flexibilní  a účinná péče

Ctím zákon akce a reakce. Přizpůsobuji techniky terapie aktuální situaci a také  aktuálnímu stavu Vaší pleti a požadavkům.

  IV. Důvěra

Vážíme si vzájemné důvěry  a intimity, která je nedílnou součásti ošetření. Diskrétní prostředí je pro nás samozřejmostí.