O NAŠ PRÁCI  A PŘÍSTUPU

Robin Fryś
Odborný kosmetolog a aromaterapeut
" Vaše krása mne velmi baví "

Spokojím se pouze se 100% výsledkem  

Má práce je mým závazkemVy a Vaše představy o kráse jsou pro mne hybnou sílou. Neustále mne popoháníte směrem k nejmodernějším technologiím a precizní odborné práci.

Nejsem a nechci být neosobním "salónem", kde se jednotlivec, jeho potřeby, přání a touhy ztrácejí v davu anonymních klientů s vidinou co nejlevnější procedury a sliby se zázraky na počkání jež nejsou reálnými. Také se nezaměřuji na občasnou či jednorázovou péči o pleť, která nepovede k žádnému výsledku zdravé a vitální pokožky.

Nepraktikuji péči typu "wow" efekt, ale zaměřuji se na dlouhodobé a reálné účinky pro každého klienta individuálně dle potřeb pleti včetně trvalého dermatologického poradenství a spolupráci obou stran.

Používám při práci produkty vysoké kvality dosahujících dermatologického výsledku a to výhradně   firmy jako bdr - Beauyt Defect Repair (Německo), Weyergans, ADM - Advance Derma Method(Francie)  jež jsou certifikovány a mají záruku skutečné kvality a účinnosti.

V pokročilé péči také upřednostňuji přístroje z oboru estetické medicíny jako Elektroporace, Radiofrekvence, Světelná lumino terapie, Podtlakové terapie. Všechny přístroje jsou certifikovány a deklarovány klinickými studiemi - tedy žádná levná čína apod.

Vím, že to jak vypadá pokožka a pleť je také odrazem vnitřního stavu těla. Proto se touto problematikou také zabývám v kosmetické péči.

"Jsem zde pro Vás a nikdy není tomu naopak."Každý z Vás je pro mne důležitý stejně tak, jako Vaše požadavky na estetickou péči a jste mne rovnocenným důvěrným partnerem na naší společné cestě.


Přesvědčte se o tom sami...