Neinvazivní lifting Protégé Elite

Výhody ošetření Protége kdy je doporučeno

 • Pokud se objeví vrásky
 • Vaše pleť ztrácí pružnost a vadne
 • Kontury vašeho obličeje již nejsou tak jasné jako dřív
 • Redukce nežádoucího tuku v obličeji
 • Chcete zvýšit produkci kolagenu a hydrataci pokožky
 • Máte váčky pod očima, na tvářích a podbradku
 • Chcete zlepšit stav rtů a zlepšit jejich objem
 • doporučujeme 4 sezení 1x týdně

KONTRAINDIKACE:

 • Ablativní kosmetický zákrok v místě ošetření v posledních 3 měsících
 • Kardiostimulátor
 • Kovové implantáty v místě ošetření (při zubních lze ošetřit)
 • Poruchy krvetvorby
 • Tromboflebitis a trombóza nebo podezření na tato onemocnění
 • Těhotenství nebo IVF zákrok
 • Kožní onemocněn

NEDOPORUČUJE SE:

Pokud máte kovové implantáty v ošetřované oblasti

Nesnášenlivost na teplo

Hledáte omlazující metodu bez chirurgického zásahu?


Zpevnění kontur obličeje?
Plnější rty?
Jasnější, mladší a svěží pokožku?
To vše bez chirurgického zásahu?
Zajímáte se o prevenci stárnutí?
Přejete si rozjasnit pleť kolem očí?

Rozzářit vaší pleť?

Máme pro vás řešení, které je vysoce profesionální, prováděné vyškoleným personálem s někdy až neuvěřitelným výsledkem. U nás nabízíme ošetření přístrojem Protégé ELITE. Tato metoda zpevňuje přirozenou cestou kůži na obličeji, vyhlazuje vrásky, vrací mladistvý vzhled a sebevědomí přirozenou cestou. Díky vysokofrekvenčnímu prohřívaní dochází k přirozené obnově kolagenu a elastinu. Již po první návštěvě jsou změny na vaší pokožce jasně viditelné. Nejlepších výsledků je dosaženo během 3-4 sezeních. Přičemž efekt této kůry je zřetelný i dva roky po návštěvě na naší klinice. Metoda je časově nenáročné a díky tomu, že i neinvazivní, nečeká vás žádná rekonvalescence a omezení. Ošetření přístrojem Protégé ELITE se provádí bez anestezie a jediné co naše klientky cítí je příjemné teplo v místě, kde probíhá ošetření. 

Protégé ELITE je inovativní a pokroková metoda v estetické medicíně. Špičková technologie, která působí na vaše tělo přirozeně. S přístrojem Protégé ELITE se tedy potkávají vysoce profesionální a vědecká metoda, která jen velmi sofistikovaně a hlavně ohleduplně využívá to, co už vaše tělo umí.Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Je možné ho provést kdykoliv během dne. 

Trvá přibližně 45-60 min a provádíme ho v každém ročním období. Snadno ho tak zařadíte do vašeho kalendáře. 

délka samosotatného zákroku: cca 50 min
1.690 - 2390 Kč (pro držitele karty stálého klienta) dle ošetřované partie
1.990 - 2690 Kč (běžná cena) dle ošetřované partie

Co byste měli vědět o zákroku

 • Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
 • Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
 • Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci.

Je ošetření bezpečné?

BTL EXILIS splňuje přísné bezpečnostní standardy. Vestavěný systém kontroly toku energie EFC přeně dávkuje množství energie, která je doručena během terapie. Integrované chlazení umožňuje cílit teplo do správné hloubky kůže, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků, při zachování maximálního komfortu klienta. Bezpečnost a účinnost této terapie byly důkladně ověřeny v několika klinických studiích.

Kolik ošetření je třeba?

V rámci konzultace před samotným ošetřením BTL EXILIS Vám bude sestaven ideální plán ošetření tak, aby vyhovoval Vašim individuálním potřebám. Většina pacientů podstoupí 2-4 ošetření v týdenním intervalu. Ošetření každé dané části většinou trvá 15-30 minut. To se může lišit v závislosti na oblasti, která je ošetřována, jejím stavu a dalších faktorech.

Jak se budu cítit při ošetření? Bolí to?

Ne, ošetření by rozhodně nemělo být bolestivé. BTL EXILIS nabízí to nejpokročilejší nechirurgické řešení, jak zdokonalit Váš obličej, tělo i intimní partie bezpečně, účinně a bez bolesti. Většina pacientů přirovnává pocity při terapii k masáži lávovými kameny. Ošetření se provádí vleže, můžete tedy během procesu snadno relaxovat.

Jaké výsledky vlastně mohu očekávat?

Pacienti v mnoha klinických studiích referovali výborné výsledky. Podívejte se do galerie Before & After a přesvědčte se sami.

Jaké jsou vedlejší účinky a mohu se vrátit ke svým běžným činnostem?

Celé ošetření BTL EXILIS je neinvazivní a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Terapii můžete snadno absolvovat během obědové pauzy a můžete se bez prodlení vrátit ke svým běžným aktivitám.

Kdy uvidím výsledky?

Velmi to záleží oblasti, která je ošetřována, jejím stavu a dalších faktorech. Viditelné zlepšení můžete pozorovat již po první terapii. Typicky se výsledky v průběhu následujících 3 měsíců ještě zlepšují.

V čem se EXILIS liší?

Dlouholetý výzkum a vývoj nám umožnil přinést na trh jediný přístroj svého druhu, který umí simultánně aplikovat dvě velmi populární energie: radiofrekvenci a ultrazvuk. Tato kombinace zaručuje vysokou míru spokojenosti pacientů a komfort ošetření. Díky vestavěnému chlazení nabízí BTL EXILIS bezbolestnou a bezpečnou terapii, kterou je možné přesně a efektivně zacílit do požadované tkáně