Máme otevřeno denně 7.30 - 17.00

NORA IPL EPILACE

    Epilace přínosy a benefity IPL RF  ošetření system SORISA NORA

  • odstranění ochlupení na těle
  • Procedura je určená pro všechny věkové kategorie 
  • velmi šetrná metoda
  • bezbolestná aplikace
  • vysoký efekt až 92%
  • dobře snáší jakýkoli typ pokožky

Fotoepilace  intenzivním pulzním světlem (trvalé odstranění chloupků) certifikovanou francouzskou technologií IPL NORA lze zbavit tělo trvale chloupků s úspěšností až z 92%. Sorisa je jeden z mála medicínských přístrojů na trhu, který umí efektivně odstranit nežádoucí ochlupení.

Fotoepilaci je nejúčinnější provádět v období růstu chloupku. Díky několika sezením se ošetří chloupky, které byly při předchozích sezeních v období klidu. Zbývající chloupky postupně slábnou, až jsou téměř neviditelné. Nejlepších výsledků se dosahuje, pokud jsou chloupky tmavší a kůže světlejší. Lze však odstranit i úplně světlé až bílé chloupky.

Technologie IPL umožňuje zničení buněk vlasového váčku prostřednictvím selektivní fototermolýzy. Tmavý pigment, který dodává chloupku jeho zabarvení (melanin) pohlcuje intenzivní pulzní světlo (IPL). Vlasový váček se rozehřeje na 70 °C, buňky v něm jsou tepelně zničeny a nakonec vypuzeny z těla bez toho, aby byly poškozeny ostatní tkáně.

délka jednoho zákroku: cca 15 - 100 min dle ošetřované oblasti

Depilace od  590 Kč

 ČASTO KLADENÉ DOTAZY

KOLIK PROCEDUR ZAHRNUJE CELÁ LÉČBA?

Ošetření je nutné několikrát (5-8x) opakovat, jelikož chloupky rostou v různých fázích. Ošetření se opakuje po 4 - 12 týdnech podle epilované oblasti.

CO SE NESMÍ PŘED OŠETŘENÍM?

Před ošetřením je nezbytné přestat s depilací voskem, pinzetou nebo jakoukoliv jinou technikou nejpozději 6 týdnů před prvním ošetření. Pokožka nesmí být opálená (ani ze solária), ani jiným způsobem poškozená. Chloupky před prvním ošetřením neholte minimálně 3 dny, aby mohl být stanovena přesná síla impulsu. Chloupky budou oholeny těsně před ošetřením.

JAK POKOŽKA VYPADÁ PO ZAKROKU A VEDLEJŠÍ ÚČINKY

Vedlejší účinky se vyskytují jen výjimečně. Mezi vzácné vedlejší účinky se řadí mírné zčervenání pokožky bezprostředně po ošetření a může přetrvat až dva dny. Společně se zarudnutím může dojít k lehkému napuchnutí. Stačí pokožku chladit a napuchnutí do dvou dnů vymizí.
Mezi extrémní případy se řadí příznaky, které připomínají spáleniny. Upozorňujeme na to, že k takovýmto vedlejším účinkům dochází v případech, že ošetřované místo bylo před ošetřením vystaveno slunečním paprskům nebo působení solária.

KONTRAINDIKACE OŠETŘENÍ IPL:

 onkologická onemocnění, srdeční onemocnění, kardiostimulátor, epilepsie, těhotenství, léky na ředění krve, léky proti citlivosti na světlo, cukrovka, herpes, opálená pokožka.