Máme otevřeno denně 7.30 - 17.00

Face Care O+ Yes Care

                                                                        Nejlepší pleť Vašeho života 

Jaké výsledky mohou být očekávány?

  • Viditelná redukce jemných linek a vrásek.
  • Úbytek hyperpigmentací (melasma/hnědé skvrny).
  • Zlepšení pleti náchylné k akné; méně mastná.
  • Obnovený tón a textura pleti; redukce opuchlin v oblasti očí.
  • Hydratace pleti; pleť je poddajnější a elastická.
  • Redukce zánětlivých stavů u cystického akné
  • Úbytek černých teček
  • okysličení pleti a detoxikace

délka zákroku: cca 80 min
1.890 Kč (pro držitele karty stálého klienta)
2.090 Kč (běžná cena)

Špičkový přístroj pro intenzivní ošetření pleti.- Maximální účinek bez jehel a skalpelu.- Bez nutné rekonvalescence.- Ošetření přístrojem FACE CARE je určené pro všechny věkové kategorie.- Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. FACE CARE poskytuje unikátní moderní neinvazivní ošetření pleti, které pokožce poskytuje vše, co potřebuje. Cesta ke kráse nemusí "bolet a píchat". 

Jde to i bez toho, a dokonce výborně. Ošetření přístrojem FACE CARE představuje jedinečnou kombinaci hloubkového čištění pleti ve spojení s oxygenoterapií, radiofrekvenční obnovou kolagenu s elastinem a ultrazvukovým zapravením výživového séra dle stavu pleti klienta. Tato unikátní kombinace nemá v kosmetice a moderní estetické medicíně konkurenci a je tím nejvyšším ošetřením, které je možné pokožce pomocí neinvazivní techniky poskytnout. Výsledkem ošetření pomocí přístroje FACE CARE je svěžejší, celkově omlazená, hladší a pevnější pokožka. Klienti jistě ocení i redukci vrásek spolu s celkovou hydratací, oživením a sjednocením tónu pleti. To vše bez nutnosti využití vpichu a nutné rekonvalescence. Ošetření je určeno pro všechny věkové kategorie.¨

Ošetření přístrojem FACE CARE probíhá ve 4 základních fázích: 

1. Dokonalé hloubkové čištění pleti hydroabrazí s pomocí volby jednoho ze čtyř účinných čistících sér podle typu pleti klienta: séra pro sensitivní, vysušenou, aknózní či mastnou pokožku. 

2. Využití speciální tri-polární radiofrekvence pro hloubkové prohřátí pleti spojené s obnovou tvorby kolagenu a elastinu. Ošetření radiofrekvencí zajišťuje okamžitý přirozený efekt vypnutí pleti. Ne nadarmo se říká, že se jedná o vůbec nejúčinnější neinvazivní lifting pleti. Proč? Protože násobí efekty bipolární radiofrekvenční energie využitím skvělého systému ovládání toku energie mezi třemi elektrodami. Pod pokožkou se tak hromadí velké množství energie, tkáň se přehřívá a výsledky jsou krásně viditelné ihned po prvním ošetření: pokožka je hladší a pevnější, jemné linky, rýhy a vrásky se ztrácejí a kůže celkově vyhlíží lépe a mladistvěji. 

3. Oxygenoterapie kombinovaná s využitím speciální emulze a aktivních pěnících tablet Bright a Revive. Revive: Díky využití speciálních tablet Revive s regeneračním účinkem dochází k výživě, omlazení a zjemnění pleti spolu s redukcí pórů a vyhlazení vrásek. Hlavní látky obsažené v aktivních tabletách jsou například Retinol jako derivát vitaminu A. Ten je účinnou látkou proti stárnutí a zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Kyselina hyaluronová, tělu vlastní látka, má schopnost vázat kožní hydrataci a tím zamezovat vysychání pleti a tvorbě vrásek. Peptidy, jež jsou malé proteinové fragmenty, posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je vytvořen synergický efekt dermální obnovy, čímž se redukují vrásky. Bright: Díky využití speciálních tablet Bright s bělícím účinkem pak dokáže přístroj FACE CARE také výrazně redukovat nežádoucí pigmentace, sluneční či stařecké skvrny a sjednotit tón pleti spolu s redukcí pórů a hydratací. Složení je vždy individuální na míru dle stavu pleti klienta. 

4. Poslední fází ošetření je ultrazvukové zapravení výživového séra, vitamínů a kyseliny hyaluronové a dalších látek posilujících pleť, které způsobují trvalý efekt ošetření. Séra jsou speciálně uzpůsobená každému klientovi na míru pro rejuvenační, omlazovací, bělící či hydratační efekt.