Máme otevřeno denně 7.30 - 17.00

Exilis Face

Máte pocit, že se vám objevují vrásky a váš obličej, krk a dekolt ztrácí pevnost a pružnost? Nebo si přejete vypadat o pár let mladší? Vaše profese vyžaduje časté líčení? Bojíte se operace? Nabízím vám nejpokročilejší nechirurgické řešení vašeho problému, radiofrekvenci omlazení Exilis Elite – facelifting obličeje, krku a dekoltu.

Při facelifitingu s Exilis Elite – radiofrekvencí se pokožka změní, je pružnější, omlazuje se a váš věk vám nikdo neuvěří. Vrásky mizí, je to trochu jako zázrak. Jde jen o to začít s omlazením včas. Výsledek vidíte ihned po prvním ošetření. Tato metoda faceliftingu získala prestižní americké ocenění na summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas pro své skvělé výsledky. Více informací najdete níže v kompletních informacích k proceduře.

Ošetření BTL Exilis Elite® je vhodný pro  věk 30 –70+, kdo touží po estetickém zdokonalení obličeje nebo těla. Běžně se ošetřují tyto oblasti: oční okolí, okolí úst, brada, kontury čelisti, dekolt

Určitě vyzkoušejte nejmodernější a nejúčinnější technologii na trhu  EXILIS ELITETM s aktivním chlazením. Vysoký push up efekt se dosahuje kombinací radiofrekvence a ultrazvuku současně, což aktivně podporuje tvorbu kolagenových vláken a vyhlazení vrásek.

Tato metoda omlazení pleti je velmi vhodná i jako prevence, pro všechny, kteří zaznamenají první známky stárnutí (jemné vrásky, otoky, kruhy pod očima, lehce povadlou pleť). V tomto případě je vhodné přijít 4x až 8x za rok.

Metoda tohoto přístroje získala nejvyšší uznání a ocenění, v kategorii Skin Tightening pro svojí novou unikátní technologii CRT – vytvoření vlastního kolagenu přirozenou cestou, kde hlasovaly estetické kliniky napříč USA.

Průběh ošetření

 • Zákrok je prováděn odborným kosmetologem po celkové analýze pleti
 • Pokožka je očištěna (odlíčena), poté je nanesen speciální gel a jemnými krouživými pohyby pomocí face aplikátoru se ošetřuje daná oblast 
 • Klient proceduru vnímá jako příjemnou hřejivou masáž
 • V závislosti na stupni ochablosti pokožky trvá jedno ošetření celého obličeje zhruba 40-60min.
 • Zlepšení struktury pokožky ve smyslu jejího vypnutí a lepšího prokrvení zaregistrujete již po prvním ošetření, pro dlouhodobý efekt je ale doporučováno absolvovat sérii 4-5 sezení (v rozmezí cca 8 dnů)
 • Poté je vhodné absolvovat dle potřeby udržovací terapii (jedno ošetření) zhruba po půl roce až roce nebo dle potřeby.
 • délka zákroku: cca 40 - 60 min

  1.980 Kč (pro držitele karty stálého klienta)
  2.190 Kč (běžná cena)

Jaké výsledky mohou být očekávány

- Zcela neinvazivní a bezbolestná metoda vhodná pro klientky i klienty bez ohledu na věk či typ pleti.
- Bezriziková metoda (žádné poškození vrchní vrstvy pokožky, jizvení, nežádoucí pigmentace, granulomy či alergické reakce).
- Ihned po ošetření se můžete zapojit do běžného života, nejsou potřeba žádná omezení.
- Energie působí v hlubších vrstvách pokožky a regeneruje ji zevnitř. - Nedochází tedy ke změnám na povrchu pokožky (olupování, mokvání, zarudnutí apod.),
proto nejsou potřeba žádné speciální krémy apod., není nutné vyvarovat se slunečnímu záření a je proto možné proceduru absolvovat v kteroukoliv roční dobu, na rozdíl od laserových zákroků.

Kontraindikace:

Ablativní kosmetický zákrok v místě ošetření v posledních 3 měsících, Kardiostimulátor, Kovové implantáty v místě ošetření (při zubních lze ošetřit), Poruchy krvetvorby Tromboflebitis a trombóza nebo podezření na tato onemocnění, Těhotenství nebo IVF zákrok