DOPORUČENÍK K TERAPII

Co můžete dělat, abyste co nejlépe podpořili biorezonanční terapii? A co Vám nabízíme ?

 • Po celou dobu léčby a pokud možno rovněž poté, prosím, nekonzumujte žádnou na tuk bohatou stravu, jelikož zatěžuje váš lymfatický systém.
 • Jezte co nejméně cukrů. Cukry ničí střevní mikroflóru a podporují celou řadu střevních onemocnění.
 • Po celou dobu léčby je důležité vypít denně 1 až 2 litry vody! Voda s nízkým obsahem minerálů je nejvhodnější, jelikož pomáhá odplavovat z vašeho těla všechny uložené toxiny. Proto je to ideální nápoj pro detoxikaci.
 • Alespoň 6 hodin před a po léčbě byste se měli vyhýbat kávě a alkoholu.
  Můžete se cítit unavení, může vám být teplo nebo zima nebo se můžete lehce potit. To jsou odezvy na léčbu a brzy zmizí.

    Klientům je možné po terapii nalepit na tělo čip BICOM (doporučujeme), do kterého se během probíhající terapie nahrají vibrace a frekvence, které prodlužují efekt celkové terapie. Čip je aplikován po dohodě s klientem. Rovněž je možné vytvořit na míru esence s Bachových kapek nebo biorezonanční olej či podpůrné substance.

  Samozřejmě doporučíme pro úspěšnou terapii také. vitamíny, doplňky stravy tak, aby jsem co nejvíce podpořili použitý program na daný problém. Tyto doplňky vytestujeme díky biorezonance a tím zjistíme, který produkt je nejvíce vhodný právě pro Vás na míru. Žádné hromady nesmyslných přípravků, které pak nebudou mít výsledný efekt a účinek.

  Pro koho je/není terapie vhodná?

  Biorezonance se nedoporučuje pouze pacientům s kardiostimulátorem, těhotným ženám (v prvním trimestru vůbec, poté pouze k eliminaci obtíží spojených s těhotenstvím) a těžkým diabetikům. Je vhodná i pro děti.

  Tělo není nikdy vystaveno žádnému druhu elektrického proudu.